top of page
Vyhledat

V Paláci Savarin jsme dokončili další etapu rozsáhlé rekonstrukce

Pro českou developerskou skupinou CRESTYL řídíme a koordinujeme náročnou a rozsáhlou rekonstrukci Paláce Savarin v Praze v ulici Na Příkopě, kde v současnosti byla dokončená druhá etapa stavebních úprav. Tým RUBY Project Management pod vedením Alana Vavrocha, řídil stavbu formou Project Managementu.


Tato etapa zahrnovala restaurování části stavby z ulice Na Příkopě, která zahrnuje sály Piano Nobile, schodišťovou halu s nádhernou freskou na klenbách a sochařskou výzdobou interiéru i fasády. Jednalo se o náročný proces, který vyžadoval velkou dávku odborných znalostí a zkušeností restaurátorů, protože se jedná o chráněnou památku, jejíž historie sahá až do roku 1773. V původním stavu se v interiéru paláce zachovalo zejména hlavní slavnostní schodiště. Rokokové nástropní štukatury, plastická stafáž puttů i dekorativních váz na pilířích železného zábradlí jsou dílem sochaře Ignáce Platzera.


Náš tým nyní spolupracuje na koordinaci budoucích nájemců a jejich návrhů na stavební úpravy interiéru v nájemních jednotkách.
10 zobrazení

Comments


bottom of page