top of page

KARIÉRA

Klíčem našeho úspěchu jsou lidé

Náš úspěch je postaven na našich lidech, jejich znalostech a dovednostech, týmové spolupráci a vzájemném respektu. 

Přidej se k nám


Nabízíme práci jak čerstvým absolventům, tak i  studentům formou brigády během studia. Uvítáme u nás zkušené kolegyně a kolegy do oddělení Construction/Project Managementu, Designu, Consultingu i Sustainability. 
 

Pokud máte chuť pracovat v dynamické společnosti a podílet se na významných projektech v oblasti průmyslové i komerční výstavby, určitě se na nás obraťte. Rádi se s vámi osobně setkáme.

 

Santruckova-Tereza.jpg

Do firmy RUBY jsem nastoupila hned po škole. Zaujala mě rozmanitostí projekčních prací, chtěla jsem získat praktický pohled na svou práci. Ačkoliv jsem byla nováček, lidé v týmu ke mně byli velmi vstřícní a podporovali mě.   

Rychle jsem začala získávat praktické zkušenosti, prohlubovala si technické znalosti v oblasti stavařiny a zlepšovala se v práci s BIM aplikací Revit. Dnes už jsem součástí projektů pro naše klienty, připravuju různé vizualizace, a to mě moc baví. Navíc je tu skvělý kolektiv." 

Tereza Šantrůčková, Junior Designer

Vždy jsem se rád pohyboval na pomezí toho, co jsem se již naučil, zvládl a pochopil, a na pomezí něčeho nového, co můžu prozkoumat a osvojit si. Přesně takový je každý den na stavbě, kde je stále něco nového k řešení.

 

U RUBY jsem se navíc dostal k těm největším projektům u nás, a to ještě z pozice Construction Managementu, jakožto férové služby řízení výstavby.“


Jan Kunovský, Assistant Project Manager
 

Kunovsky-Jan (2).jpg

Otevřené a přátelské prostředí

Nejsme korporát, nesvazují nás složité procesy ani přísná hierarchie. Říkáme si věci na rovinu, inspirujeme se a podporujeme navzájem. Společně zdoláváme pracovní výzvy a úspěchy slavíme společně. Umíme se bavit v práci, ale i mimo ni při různých teambuildingových aktivitách.

Reprezentativní prostory

Sídlo máme v Praze, kde máme nově zrekonstruované prostory. Najdete nás i v Brně a Bratislavě. 

Čeho si zaměstnanci na práci v RUBY nejvíce cení?*

 

  • Možnosti učit se novým věcem

  • Příjemného pracovního prostředí

  • Výzev při plnění náročných úkolů

*) dle hodnocení na portálu Atmoskop.cz

bottom of page