top of page
Vyhledat

120 000 m2 ploch moderních kanceláří

Rok 2021 byl pro RUBY Project Management mimořádně úspěšný. Podařilo se dokončit tři obchodně-administrativní komplexy o celkové ploše 120 000 m², jejichž výstavbu řídil náš Construction Management tým. Šlo o Bořislavka Centrum v Praze na Evropské třídě, Mississippi House a Missouri Park v areálu River City Prague na Rohanském nábřeží a Envelopa Office Center v Olomouci. Dva z projektů navíc získali ocenění v prestižních soutěžích.

 

Moderní obchodně-administrativní centra s prvky „smart“ budov

Zdroj: RUBY Project Management

Bořislavka Centrum využívá rekuperaci vzduchu, inteligentně řízené osvětlení, zelené střechy či dobíječky na elektromobily.


Za architekturu, kvalitu a především udržitelnost získal projekt cenu „Best International Office Development“ ve světové soutěži International Property Awards.

Dalším úspěchem je vítězství v soutěži Best of Realty 2021, v kategoriích Environmentální projekt roku a Nová administrativní centra.

 

Zdroj: CA Immo

Budovy Mississippi House a Missouri Park s

prvky „smart building“ mají zcela bezdotykový přístup, inteligentní ovládání vnitřního klimatu s monitorováním hladiny oxidu uhličitého, inteligentní LED osvětlení s dynamickým ovládáním teploty barev a intenzity světla.

Využívají geotermální energii jako primárního zdroje pro vytápění a chlazení, pokročilou recyklaci odpadu a šetrné nakládání s dešťovou vodou.

 

Zdroj: REDSTONE REAL ESTATE

Envelopa Office Center využívá integrované řízení všech technologických funkcí budovy, je vytápěna a chlazena indukčními trámy. Prosklená fasáda zahrnuje otevíratelné části.

Budova získala jako první na střední Moravě precertifikaci LEED Gold, kterou pro ni zajišťoval tým RUBY Project Management.


Projekt získal 2. místo v soutěži Best of Realty 2021, v kategorii Nová administrativní centra.

 

Děkujeme našim klientům  KKCG Group, CA IMMO a REDSTONE REAL ESTATE za důvěru a našemu realizačnímu týmu za skvěle odvedenou práci.


86 zobrazení

Comments


bottom of page