top of page

PROJECT MANAGER

Praha - Brno

Plný úvazek

Náplň práce

Samostatné řízení týmu, koordinace subdodavatelů a vlastních kapacit

Sledování ekonomického stavu zakázky a průběžné vyhodnocování – reporting

Zodpovědnost za svěřené zakázky, včetně ekonomiky

Komunikace s investorem, technickým dozorem, projekcí

Požadujeme

  • VŠ vzdělání se stavebním zaměřením

  • Flexibilitu, důslednost, ochota cestovat v rámci ČR

  • Koncepční logické a strategické myšlení

  • Znalost anglického jazyka

  • Praxi v oboru minimálně 5 let

Nabízíme

  • Práci na prestižních projektech

  • Příjemný pracovní kolektiv – přátelské vztahy budujeme mimo práci také na firemních  večírcích a teambuildingových akcích

  • Možnost dalšího pracovního vývoje v rámci firmy

  • Možnost školení pro profesní rozvoj

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, stravenky

  • Věnujeme se společenské odpovědnosti – chráníme životní prostředí, jsme aktivní v dobročinných projektech

bottom of page