top of page

JUNIOR PROJEKTANT/KA

Praha - Brno

Plný úvazek

Vhodné pro studenty

Náplň práce

Zpracování projektových dokumentací všech stupňů na zajímavých projektech pro široké spektrum klientů (jedná se o projekty různých velikostí a typologie.)

Zpracování projektových dokumentací formou 3D modelováním objektů v SW Revit (nepožadujeme dlouhodobou praxi s použitím tohoto software - vše, co potřebujete, je chuť k práci ve 3D a zbytek vás naučíme)

Požadujeme

  • Znalost práce v SW AutoCAD

  • Znalost anglického jazyka

  • Zkušenost s průmyslovými stavbami a prací v SW REVIT a Photoshop výhodou

Nabízíme

  • Možnost dalšího pracovního vývoje v rámci firmy

  • Příjemný pracovní kolektiv – přátelské vztahy budujeme mimo práci také na teambuildingových akcích

  • Práci na prestižních projektech v Čechách a na Moravě

  • Možnost školení pro profesní rozvoj

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna

  • Věnujeme se společenské odpovědnosti – chráníme životní prostředí, jsme aktivní v dobročinných projektech

bottom of page