top of page

DESIGN MANAGER / HIP

Praha - Brno

Plný úvazek

Náplň práce

Komplexní vedení projektů (technické, ekonomické atd.) vč. zpracování projektových dokumentací všech stupňů na zajímavých projektech pro široké spektrum lokálních i nadnárodních klientů.

Zpracování projektových dokumentací v našem projekčním týmu realizujeme metodou BIM formou 3D modelováním objektů v SW Revit.

Vyžadujeme pracovitost, komunikativnost, time management, aktivní zapojení v rámci úkolů a cílů spojených s projekčním oddělením a v neposlední řadě chuť k práci, zbytek vás naučíme

Požadujeme

  • Znalost práce v SW AutoCAD, znalost anglického jazyka a praxe minimálně 5 let

  • Znalost SW Revit, práce v SW Photoshop/SketchUp výhodou

  • Technická zdatnost a znalost stavební části, prostorové koordinace TZB

  • Samostatnost, ochota řešit nestandardní technické detaily od počátečních projektových fází až po realizaci včetně spolupráce a koordinace s dodavateli staveb

  • Autorizace v oboru pozemní stavby bude výhodou

  • Zkušenost s průmyslovými stavbami

Nabízíme

  • Možnost dalšího pracovního vývoje v rámci firmy

  • Příjemný pracovní kolektiv – přátelské vztahy budujeme mimo práci také na teambuildingových akcích

  • Práci na prestižních projektech v Čechách a na Moravě

  • Možnost školení pro profesní rozvoj

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna

  • Věnujeme se společenské odpovědnosti – chráníme životní prostředí, jsme aktivní v dobročinných projektech

bottom of page