top of page
Vyhledat

Ve Varech jsme projektovali nové multikino Premiere Cinemas

Společnost RUBY Project Management zpracovala kompletní projektovou dokumentaci pro našeho klienta - provozovatele multikin Premiere Cinemas Czech - na přístavbu nového křídla obchodního centra Varyáda v Karlových Varech. V obchodním centru vznikne šest nových promítacích sálů vybavených nejmodernější projekční a zvukovou technikou, včetně Premiere VIP s pohodlnými polohovacími sedačkami.

 

Celý projekt byl rozdělen do dvou klíčových fází. V první fázi jsme řešili část shell and core na rozloze 2 600 m2, včetně základů objektu, opláštění, konstrukce střechy a přípravy pro technická zařízení. Ve druhé fázi byl vyprojektován kompletní fit-out kinosálů, VIP salónku, spojovacích koridorů a provozního zázemí včetně všech objektových technických zařízení jako jsou např. vzduchotechnika, chlazení, vytápění, elektroinstalace a také stavební interiérová akustika a ozvučení samotných kinosálů. 

 

Tento projekt nám opět ukázal, že pro naše klienty je klíčové mít již v počáteční fázi projektu možnost podrobně prozkoumat plánované prostory. V průběhu projektování jsme nabídli možnost virtuální prohlídky budoucích prostor pomocí speciálních VR brýlí. Tento inovativní způsob prezentace již v úvodních fázích projektování umožnil klientovi detailní pohled na každý aspekt projektu, zejména pak na prostorové uspořádání a to i včetně inženýrských sítí. Velkoformátová obrazovka navíc poskytovala možnost sledovat sdílený obraz v reálném čase a detailně ladit potenciální provozní kolize.
17 zobrazení

Comentários


bottom of page