Vyhledat

Glajcha na BOŘISLAVKE

BOŘISLAVKA Centrum spoločnosti KKCG Real Estate, v súčasnosti najväčší realizovaný realitný projekt v Prahe dosiahol svoj najvyšší bod.Aj napriek nepriaznivým podmienkam a mnohým obmedzeniam dnešných dní bola dokončená hrubá stavba a vztýčená glajcha. V súlade s harmonogramom pokračuje montáž fasády a realizácie striech. Naplno prebiehajú tiež práce na rozvodoch elektro, inštalácie technológií a interiérové práce.

Náš tím pod vedením Projektového Manažéra Jana Hlaváčka musí čeliť mimoriadnym opatreniam v súvislosti s pandémiou Covid -19 v Českej republike. Boli zavedené mimoriadne bezpečnostné a logistické opatrenia, s cieľom minimalizovať riziko nákazy a udržať tak projekt v chode.

Na stavbe je vykonávaná pravidelná ionizácia vstupných a staveniskových buniek, kancelárií vedení stavby a sociálnych zariadení. Bezpečný odstup, nosenie rúšok a dôkladná dezinfekcia rúk pre všetkých je samozrejmosťou.

Ďakujeme klientovi, všetkým dodávateľom a ďalším partnerom na projekte za pomoc a aktívnu spoluprácu, ktorá je predpokladom zvládnutia projektu v takýchto náročných podmienkach.


Tím RUBY Project Management

Tím RUBY Project Management

6 zobrazení