BIM Administrátor/ka - Koordinátor/ka

Baví tě stavařina, umíš projektovat a chceš dělat práci, kterou se můžeš pochlubit?

Zajímáš se o BIM?

Pak hledáme právě Tebe!

Náplň práce :

Pracovní pozice zahrnuje:

  • Kontrola BIM modelů společnosti a spolupracujících firem dle standardů

  • Práce s parametry, fázováním, pracovními sadami, systémy

  • Předávání modelů klientovi a profesím a jejich přebírání

  • Úpravy rodin a parametrů

  • Práce s CDE (Common data environment) - Autodesk Docs

  • Asistence projektantům s nastavením

Požadujeme

  • Pokročilá znalost Revit

  • Základní znalost Autocad

  • Pečlivost

  • Dobré komunikační schopnosti

  • Spolehlivost

  • Výhodou znalost CDE a povědomí o standardech BIM

Nabízíme

  • práci na prestižních projektech v Čechách a na Moravě

  • příjemný pracovní kolektiv – přátelské vztahy budujeme mimo práci také na firemních večírcích a teambuildingových akcích

  • možnost dalšího pracovního vývoje v rámci firmy

  • možnost školení pro profesní rozvoj

  • stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna

  • věnujeme se společenské odpovědnosti – chráníme životní prostředí, jsme aktivní v dobročinných projektech

Lokalita

  • Praha

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem

na zivotopisy@ruby-pm.com