top of page
RGB logo RUBY_reverse.png

KONZULTANT/KA ENVIRONMETÁLNÍCH CERTIFIKACÍ

Praha - Brno

Plný úvazek

Náplň práce

Spolupráce na průběhu zajištění certifikací LEED, BREEAM, WELL

Vypracování odborných částí dokumentace k certifikaci (výpočty, posudky, odborné statě)

Kontrola dodržování požadavků certifikace v průběhu výstavby, komunikace se zhotoviteli, sběr a kontrola dokladů od zhotovitelů

Požadujeme

  • Zájem o nástroje environmentálního hodnocení budov

  • Plynulou znalost anglického jazyka slovem i písmem (úroveň minimálně C1)

  • Odpovědný přístup

  • Schopnost samostatné analytické práce

Nabízíme

  • Možnost dalšího pracovního vývoje v rámci firmy

  • Příjemný pracovní kolektiv – přátelské vztahy budujeme mimo práci také na teambuildingových akcích

  • Práci na prestižních projektech v Čechách a na Moravě

  • Možnost školení pro profesní rozvoj

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna

  • Věnujeme se společenské odpovědnosti – chráníme životní prostředí, jsme aktivní v dobročinných projektech